Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Бургас, Център
129 900 €
254 062.32 лв.

(2 130 €, 4 165.92 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 15:27 на 27 април, 2026 год.
Обявата е посетена 2472 пъти.
Площ:
61 m2
Етаж:
5-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2003 г.

Описание на имота:

Агенция Аврора Плюс предлага 2-стаен апартамент с отделна кухня с площ от 61 кв.м, разположен на 5-ти етаж в идеалният център на гр. Бургас, на 350 м от плажа!

Състои се от: всекидневна отделна кухня, спалня, баня с WC и просторен балкон.

Инфраструктура наблизо: ресторанти, кафенета, магазини, плаж.

Реф. 2458
Особености
Тухла
Обзаведен
За контакт:
0888845941
Агенция:
АВРОРА ПЛЮС
0888845941
АВРОРА ПЛЮС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2004 г.
avrora_plus.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, ул.'Тутракан', 3, ет.3
http://avrora_plus.imot.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Бургас, Център
Обява: 1c175707101695333

129 900 €
254 062.32 лв.
История на цената
(2 130 €, 4 165.92 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Бургас, Център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност